קיים משפט מפורסם שהחולדות הינן תמיד הראשונות שעוזבות ספינה טובעת. למרות שבדרך כלל השתמשו במשפט זה על מנת לקרוא למישהו בוגד שעוזב את ספינתו, בפועל מדובר במעין מחמאה – החולדות יודעות על סכנות שאורבות להן הרבה לפני בני אדם, והן לא חוששות לבצע פעולות נואשות על מנת להציל את עורן.

אין ספק שתחושה כזאת לחיים וגם הנכונות להילחם עליהם גורמת לבני אדם להיאבק בחולדות באינטנסיביות רבה אפילו יותר, כאשר ליצורים אלה יש את האומץ לחדור לביתם של האנשים. עם זאת, לכידת חולדות יכולה להיות משימה די מורכבת שדורשת שיתוף פעולה עם הגורם המקצועי ביותר.

לאיזה מדביר כדאי לפנות?

תפקיד המדביר הינו הרבה יותר חשוב ממה שנראה במבט ראשון, בין אם מדובר בביצוע לכידת עכברים או כל עבודת הדברה אחרת, היות  ולכידה יכולה לכלול גם שימוש בחומרי חזקים ומסוכנים ביותר. חשוב מאוד לבדוק שהמדביר שאת שירותיו את שוקלים לשכור קיבל את כל האישורים הדרושים על מנת להיות מוסמך לבצע את העבודה שיכולה להיות אפילו מסוכנת לבריאות, היות ומדובר ברעל לכל דבר, שכבר היו מקרים שהסתיימו בצורה טרגית.

בנוסף, כדאי מאוד למצוא את איש המקצוע, או חברה, המסוגלים לספק את המגוון הרחב של שירותים בתחום זה, כלומר לא רק לכידת חולדות בעפולה אלא גם שירותים נוספים, כגון הדברת נמלים, הרחקת יונים, וכו'. משום שכל אלה הינן בעיות נפוצות ביותר בבתים רבים בישראל, וכאשר מוצאים איש מקצוע מצוין, כדאי לנצל אותו לכמה שיותר תחומים.

כיצד מתכוננים לתהליך

על מנת שתהליך מיגור החולדות והעכברים יעבור בהצלחה, חשוב מאוד למצוא את המקום שדרכו הם נכנסים לבית. יכול להיות שמדובר בכניסת ביוב כלשהי בתוך הבית או לידו, או חור בתשתית הבניין או כל מפגע אחר שהיה המקור הראשוני להופעת המכרסמים. על מנת לבצע לכידת עכברים בעפולה בצורה יעילה, יש להוציא או להעביר את כל דברי האוכל ולהתפנות לכמה שעות מהבית, עד שהרעל יתנדף לגמרי, והמדביר יסיים את עבודתו בהצלחה. חשוב מאוד להקפיד על ביצוע הוראות המדביר בצורה מלאה.

אולי תאהבו גם

יש לכם מה להוסיף?

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.