ורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הפופולארית ביותר בעולם – בנויים על בסיס וורדפרס אתרי אינטרנט, בלוגים, פורטלים ועוד ועוד. אך מהי אותה וורדפרס ? וורדפרס היא מערכת לניהול תוכן באתרים – כלי שבאמצעותו ניתן לנהל את העמודים, התכנים והרכיבים באתר. באמצעות מערכת וורדפרס ניתן להוסיף דפים וקטגוריות לאתר, להוסיף גלריות תמונות, תיק עבודות, קטעי וידאו, לינקים ועוד, לנהל את כל אלו, לשלוט בתגובות שמתקבלות באתר, להתקין רכיבים שונים שמייעלים ומשדרגים את האתר וכן הלאה. אבל למה באמת כולם בוחרים לבנות את האתרים שלהם דווקא על בסיס מערכת וורדפרס? הנה מספר סיבות לכך.

הקלות לעדכן

פעם, כדי לעדכן אתרים, היית חייב לשלוט ב-HTML. לכל שינוי, הוספה או הסרה של תכנים או רכיבים שונים באתר, היית צריך להיעזר במנהל האתר שלך – שירותים שכמובן עולים כסף וגם מאריכים את משך כל ביצוע שינוי באתר. באמצעות וורדפרס ניתן לשלוט על כל חלק באתר בקלות, לערוך או ליצור דפים חדשים ולמלא אותם תכנים בעזרת עורך טקסט פשוט שמזכיר את תוכנת הוורד – כך שכל אחד יכול לנהל את האתר שלו ללא כל עזרה חיצונית. כך לא רק חוסכים כסף אלא שומרים על האתר מעודכן הרבה יותר. בנוסף, ניתן לעדכן ולהוסיף תכנים גם ישירות מהסלולרי – וכך לשלוט על האתר שלך מכל מקום ובכל זמן.

קידום אתרים

התקנה של מספר תוספים פשוטים לוורדפרס עוזרת לכם לקדם את האתר במנועי החיפוש במהירות ובקלות רבה. מלבד זאת, רק נקודת הפתיחה של אתרי וורדפרס לבדה תעזור לכם להתקדם באופן משמעותי בעמודי התוצאות בגוגל.

קוד פתוח

וורדפרס היא תוכנת קוד פתוח חינמית – אפשר להשתמש בה ליצירת כל סוג של אתר אינטרנט, אישי או עסקי, ללא תשלום נוסף. בנוסף, יש לה קהילה פעילה וגדולה של מפתחים מכל העולם, שמוציאים עדכוני גרסאות ושדרוגים בתדירות גבוהה מאוד לצד תיקוני אבטחה. את כל הפיתוחים הללו ניתן להתקין בלחיצת כפתור, ולרוב בחינם.

מערכת ניהול תוכן בכל שפה

הממשק של וורדפרס תומך במגוון שפות, בהן עברית, וכן מתאים גם לכתיבה מימין לשמאל. הדבר מאפשר לבנות אתרי וורדפרס בעברית שבהם הטקסטים יהיו תקינים.

אולי תאהבו גם

יש לכם מה להוסיף?

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.