כמו בכל פעם שאנו זקוקים לבעל מקצוע בכל תחום שאיננו בקיאים בו, מתחילה ההתלבטות איפה למצוא את האיש ואיך לבחור בו מכל האחרים שעובדים בתחום. החלק הראשון בימים אלו הוא מאוד פשוט נכנסים לחיפושים מהירים באינטרנט, אבל לטובת החלק השני של השאלה – איך נבחר את האחד הנכון, הנה כמה טיפים.

עוד לפני שעוברים לגוגל ומתחילים לחפש לדוגמא מנעולן בבאר שבע, אתם צריכים צריך למפות את הצרכים שלכם. לא דומה גיוס מנעולן כמה דקות אחרי שגיליתם שפרצו לכם את הדירה או המכונית, לקריאה לאיש מקצוע כדי להתקין מנעולים בדירה חדשה שטרם עברתם להתגורר בה. במקרה הראשון אתם בלחץ אטומי לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר ובמקרה השני סביר להניח שיש לכם מספיק זמן להתלבט ולהתחבט.

אז מה חשוב לבדוק, כשבוחרים פורץ מנעולים או מנעולן?

אחרי שהגדרתם לעצמכם את הדרישות שלכם עכשיו אתם יכולים להתפנות למיון בעלי המקצוע. קודם כל וודאו שאיש המנעולים מיומן בסוג הפעולה שאתם זקוקים לה. אם מדובר בפריצת מנעול קיים, דווחו למנעולן כבר בטלפון באיזה סוג מדובר, אם אתם מבקשים אזעקה לרכב, בררו מה הניסיון שלו בהתקנות מהסוג הזה, ואם אתם זקוקים לשכפל מפתחות, בקשו כרטיס מבוקר שיכפול, כדי למנוע העתקות.

פרט עקרוני מאוד ביצירת קשר עם מנעולן, הוא זמן ההגעה שלו. בהרבה מקרים שבהם אנו זקוקים לשירותי מנעולן, זה קורה בלחץ, אחרי שפרצו לנו לדירה או לרכב. מהירות התייצבותו של איש המקצוע צריכה להיות מוחלטת. לאף אחד אין סבלנות להמתין לו שעות בדיוק כשחזרנו מבילוי באמצע הלילה או חזרנו מהעבודה עייפים ורצוצים. מנעולן מקצועי ומיומן זמין לקריאתכם 24 שעות ביממה ויתייצב תוך זמן קצר ביותר לשירותכם.

ועוד עניין אחד – אל תסמכו על מילים יפות של המנעולן בטלפון. דרשו לראות תעודות הכשרה ויושר וכן בדקו שאת המנעולים הוא מוציא מאריזות מקוריות. ובכל מקרה, כדאי מאוד להקדים ולברר פרטים לגבי מנעולן, לבחור את המיטב שבמיטב, ולאפסן את מספר הטלפון שלו ברשימות השמורים במכשירים הסלולאריים של כל בני המשפחה. ככה תהיו מוכנים לכל צרה שלא תבוא. ואם כבר – אז פשוט שמרו את מספר הטלפון של קליק מנעולנים –  שירות מנעולן בבאר שבע, מה שיבטיח פתרון מהיר ויעיל גם במקרה של פריצה פלילית לביתכם וגם במקרה ההפוך – כשאתם נשארתם בחוץ וזקוקים למישהו שיפרוץ לכם את הכניסה המקווה.

אולי תאהבו גם

יש לכם מה להוסיף?

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.