אתם החלטתם לערוך אירוע חגיגי, יכול להיות שאתם זוג צעיר שמארגן חתונה או הורים שמחים שמחפשים אולם לבר מצווה, אתם צריכים בשלב מסוים לשריין מקום באולם אירועים. השאלה הגדולה היא, איזה אולם אירועים הכי מתאים לנו?

מה יש להיסגר עליו תחילה לפני שמתחילים לחפש אחר אולם אירועים?

מאוד מומלץ שכאשר אתם פונים לחפש אחרי אולמות אירועים שתסגרו על כמה דברים. ראשית חשוב שתגדירו תקציב להפקת האירוע, כך תמנעו מלחפש אחר אולמות אירועים אשר יקרים ועלות השכירות שלהם מעל התקציב שלכם. לאחר מכן יש להיסגר פחות או יותר על תאריך לאירוע, נסו להחליט פחות או יותר מה חודש שבו אתם רוצים לערוך את האירוע בכדי לצמצם את האפשרויות שלכם לפני שאתם מתחילים לחפש אולמות אירועים. ובסוף יש להעריך מהו מספר המוזמנים לאירוע.

במהלך חיפוש אחר אולם אירועים

1. נסו לסגור אולם אירועים כמה שיותר מהר, ככל שאתם סוגרים מהר יותר על אולם ככה יש לכם יותר אפשרויות לשריין תאריכים. רק בו זמנית לא צריך להזדרז בלי לבדוק טוב כמה אולמות.

2. חשוב להיערך לפני הפגישות ולחשוב מהם סדרי העדיפויות שלכם מהאולם, האם האוכל הוא מספר אחת או בכלל התפאורה. יש מגוון רחב של אולמות אירועים ולכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות. חלק מהאולמות מתמקדים יותר בקייטרינג ויש אולמות אירועים שיותר בתפאורה.

3. אל תתנו לבעל אולם אירועים להכתיב לכם את צורת החתונה בהתאם למה שנוח לו, תעזו לדרוש יותר עבור הכסף שאתם משכירים.

4. אל תסגרו על אולם אחד לפני שביקרתם לפחות כמה אולמות אירועים באזור. המחיר לא צריך להיות הגורם החלטה הראשי אך כן חשוב לבצע השוואת מחירים בכדי לוודא שאתם לא משלמים יותר.

5. תנו דגש על חניה מספקת, מכיוון שזה חשוב לתפעול נכון של האירוע ולמוזמנים שלכם. אל תתפשרו על אולם אירועים מרשים שאין לו חנייה מספקת.

יש לכם מה להוסיף?

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.