שינויים בתוספות עצמן

תוספות שיער הן שיער לכל דבר אשר ניתן לעשות בו שינויים רבים. שינויי כאלו יכולים להיות תספורות אופנתיות, גוונים וצבעים שונים וכדומה, ושיער כזה הופך לחלק בלתי נפרד מהשיער המקורי והוא שומר על גמישות וחיוניות לאורך זמן.

אורכים שונים

יש תוספות שיער עם אורכים שונים שניתן להוסיף , כך שאת יכולה לראות את האפשרויות השונות ואת התוצאות המתקבלות ולהחליט מה הכי מתאים לך. במידה ותרצי תוספת על תוספת גם זה אפשרי, כך שהשיער יגיע לאורך הרצוי לך בסופו של דבר.

אריכות ימים

כשעושים תוספות שיער אצל מי שיודע מה הוא עושה ובעיקר יש לו ניסיון רב בתחום והוא עובד עם חומרים איכותיים ומורשים, אין שום סיבה שהשיער לא יחזיק מעמד זמן רב. תוספות השיער אמורות להאריך ימים במידה כמובן שמוסיפים אותן ומתחזקים אותן לפי הוראות היצרן.

למי זה מתאים?

למי שנמאס לה ממראה השיער שלה והיא רוצה לעשות שינוי, למי שהשיער שלה הוא טרדה בשבילה בניסיונות לסדר אותו ולהגיע למראה הרצוי  איתו בכל בוקר, למי שהשיער שלה דליל והיא רוצה לעבות אותו, ובעיקר למי שרוצה להאריך את השיער מכל סיבה שהיא, בין זמנית ובין באופן קבוע, ולא רוצה לחכות לגדילה טבעית שלו.

הליך הוספת שיער

בעיקרון יש כמה שיטות להוספת שיער, הלחמה, קליפסים, הדבקה וחרוזים כשהלחמה היא הנפוצה יותר וזו שמיושמת בעיקר במכוני היופי. הוספת שיער בשיטת ההלחמה כשמה כן היא, וההלחמה מתבצעת על ידי חומר הקראטין אשר כשהוא מתחמם ומומס ניתן להדביק (להלחים) בעזרתו שתי קבוצות שיער. לאחר התקשות הקראטין השיער מודבק בשני צדדיו.

דברים שכדאי להקפיד עליהם

מומלץ להרחיק את השיער המולחם מאזורים בולטים כמו מעל לאוזניים, מעל הפאות, קו העורף וכדומה בכדי שתוספות השיער לא יבלטו כשהשיער ייאסף. דבר נוסף שמומלץ הינו להשאיר את קווי המתאר של הפנים ללא תוספות של השיער.

אז אם את רוצה מראה יפה יותר, נקי יותר ומטופח יותר ואת רוצה לעבות את מראה השיער או להאריך אותו, תוספות שיער הן בדיוק בשבילך, וישוו לך את המראה הרצוי מבחינתך ואת השיער המושלם

אולי תאהבו גם

יש לכם מה להוסיף?

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.